صفحه اصلی
اخبار
تصاویر
ایستگاهها
مناقصه و مزايده
سیمای طرح
کارفرما،مشاور،پیمانکار
تماس با ما

مدیرعامل قطار شهری کرمانشاه:
توزیع عادلانه اعتبارات "برکت" را به جیب خالی دولت برمی‌گرداند.


مدیرعامل سازمان قطار شهری کرمانشاه با تاکید بر لزوم توزیع عادلانه اعتبارات کشور، گفت: این کار موجب می‌شود برکت به جیب خالی دولت برگردد.
مهندس سعید سلیم ساسانی در مراسم آغازعملیات اجرایی پروژه قطعه دوم تونل قطار شهری کرمانشاه که با حضور وزیر کشور و ارتباط ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهور برگزار شد، با بیان اینکه اعتبارات سالانه قطار شهری کرمانشاه در سال جاری و سالهای گذشته همواره یک سوم اعتبارات سایر کلانشهرها بوده است، گفت: این امر موجب شده تا پروژه قطار شهری کرمانشاه طی این سالها با کندی پیش رود.
وی تصریح کرد: این اختلافات در تخصیص بودجه در حالیست که پروژه قطار شهری کرمانشاه به گفته مشاوران و صاحبنظران از پروژه‌های قطار شهری دیگر کلانشهرها چیزی کم ندارد.
وی اظهار کرد: این پروژه به طول 13 کیلومتر کریدور اصلی شمال به جنوب کرمانشاه را به هم متصل می‌کند و علی رغم تمام کمبودها این پروژه به پیشرفت خود ادامه داده است.
مدیرعامل قطار شهری کرمانشاه با بیان اینکه توزیع عادلانه اعتبارات برکت را به جیب خالی دولت برمی‌گرداند، گفت: در همین راستا از دولت و مسئولین می‌خواهیم که نگاه سرد خود را از این شهر بردارند و بیش از پیش هوای این شهر و مردمانش را داشته باشند.
مهندس ساسانی با اشاره به پیشرفت اعتباری پروژه در سال جاری، گفت: این در حالیست که امسال پروژه قطار شهری کرمانشاه 65 میلیارد تومان اعتبار گرفته، در حالیکه سایر کلانشهرها امسال حدود 110 میلیارد تومان اعتبار گرفته‌اند.
وی اظهار کرد: درخواست ما از دولت این است که در سالهای آتی بودجه قطار شهری کرمانشاه روندی مانند سایر کلانشهرها پیدا کند.
مدیرعامل قطار شهری کرمانشاه افزود: ما می‌پذیریم اگر برای همه بودجه کم است بودجه ما هم کم باشد، اما اگر بودجه برای سایر کلانشهرها هست باید برای ما هم باشد.
مهندس ساسانی ابراز امیدواری کرد، به رویه تمام سفرهای رییس جمهور تخصیص 100 درصدی این پروژه امسال داده شود و از طرفی فاینانس هم به آن تعلق گیرد.
وی با بیان اینکه ما هم مشکل کمبود بودجه دولت را درک می‌کنیم، گفت: در همین راستا ماهم به سمت انجام مشارکتی پروژه ها رفته‌ایم، اما توقع ما این است که با حضور دولت در این سفر نگاه دولت و به ویژه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به غرب کشور و پروژه قطار شهری کرمانشاه تغییر کند.


 

.:: کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان قطار شهری کرمانشاه می باشد ::.