صفحه اصلی
اخبار
تصاویر
ایستگاهها
مناقصه و مزايده
سیمای طرح
کارفرما،مشاور،پیمانکار
تماس با ما
عملیات اجرایی حفر تونل قطار شهری کرمانشاه در مسیر سه راه 22 بهمن تا میدان آزادی، از امروز (19 اسفند) آغاز شد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، سعید سلیم ساسانی مدیرعامل سازمان قطار شهری کرمانشاه، امروز (19 اسفندماه) در حاشیه بازدید استاندار از پروژه قطار شهری با اشاره به پیشرفت مطلوب این پروژه، گفت: از امروز رسما کار حفر تونل قطار شهری در محدوده سه راه 22 بهمن تا میدان آزادی آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: حفر این تونل به طول 1.6 کیلومتر بخشی از فاز یک پروژه است که با برگزاری مناقصه و مشخص شدن پیمانکار، کار حفر آن از امروز رسما آغاز می‌شود.

 ساسانی طول پروژه قطار شهری کرمانشاه را 12.9 کیلومتر اعلام و تصریح کرد: از این میزان 8.6 کیلومتر آن در قالب فاز یک پروژه از سه راه مسکن تا میدان آزادی اجرا می‌شود.

 وی تصریح کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی این قسمت از مسیر ظرف 2.5 تا سه سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

 ساسانی افزود: همچنین تمام پروژه باید تا سال 1401 به اتمام برسد و با توجه به اینکه اجرای فاز دوم پروژه را قرارگاه خاتم (ص) برعهده گرفته، امیدواریم این پروژه زودتر از سال 1401 به بهره‌برداری برسد.

 مدیرعامل سازمان قطار شهری استان کرمانشاه تصریح کرد: تنها دغدغه ما در اجرای این پروژه بحث اعتبارات است که اگر به موقع و مناسب تامین شود، قطعا پروژه زودتر از سال 1401 تحویل داده می‌شود.


 

.:: کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان قطار شهری کرمانشاه می باشد ::.