صفحه اصلی
اخبار
تصاویر
ایستگاهها
مناقصه و مزايده
سیمای طرح
کارفرما،مشاور،پیمانکار
تماس با ما
دکتر حسینعلی امیری عصر روز دوشنبه هیجدهم آبان ماه به همراه استاندار ،معاون عمرانی استانداری و شهردار کرمانشاه از پروژه قطار شهری کرمانشاه (حفر تونل قطعه یک) بازدید به عمل آوردند .

در این بازدید استاندار کرمانشاه ابراز داشتند که اجرای پروژه قطار شهری کرمانشاه نسبت به 4 سال  گذشته سرعت خوبی داشته و پیشرفت حاصله رضایت بخش می‌باشد همچنین سرعت عملیات اجرایی از سرعت منابع مالیمان بیشتر بوده است.


در ادامه این بازدید مهندس سلیم ساسانی مدیرعامل سازمان قطار شهری کرمانشاه  بیان داشتند علیرغم اینکه طی 16 ماه گذشته هیچ پولی به این سازمان داده نشده ولی کار تعطیل نشده و از روند قابل قبولی بر خوردار بوده است، ایشان همچنین از معاون پارلمانی رئیس جمهور درخواست داشتند که بودجه سال آینده قطار شهری کرمانشاه را نیز مانند  سایر کلان شهرهای دیگر دیده و بودجه بیشتری به این پروژه اختصاص دهند.

در انتهای این بازدید دکتر امیری در خصوص ده میلیارد تومان بودجه ای که در سفر مقام معظم رهبری به این پروژه اختصاص یافته، قول مساعد دادند که حداکثر در دو هفته آینده جلسه ای با حضور دکتر جهانگیری تشکیل و به این موضوع رسیدگی کنند.


 

.:: کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان قطار شهری کرمانشاه می باشد ::.